Kdo doopravdy řídí náš stát? Kdo řídí ty, kteří tvrdí, že něco řídí? „Malá kancelář uprostřed Prahy se stane skutečným centrem české politiky, kterým ostatně vždycky byla. A její šéf, lobbista Antonín Blaník nejmocnějším mužem republik,“ píše se v propagačních materiálech o staronovém seriálu, který pokračuje dalšími díly pod novým názvem Republika Blaník.

Jak se původně mělo jmenovat hnutí Trikolora? Kam si chtěl Andrej junior vyrazit místo Krymu? A kdo byl skutečným strůjce největšího protestního shromáždění od dob sametové revoluce? „Hele, vopičáci, jestli jste si mysleli, že jsem zmizel někam k moři, tak jste se spletli. Byl jsem a budu tu pro sebe i pro vás. Tahle republika si to zaslouží…,” začíná nová pokračování seriálu lobbista Antonín Blaník. A hned peskuje premiéra Andreje Babiše za to, že si nepostavil čapí hnízdo na komíně.

Seriál o profesionálním lobbistovi, který si na dlouhé řeči nepotrpí, problémy řeší rychle a bez odkladu, bude v týdenních intervalech zveřejňován na YouTube kanálu Republika Blaník a facebookové stránce Republika Blaník. Kromě toho se Blaník i nadále bude se svými čtenáři dělit o své postřehy a dojmy na oficiálním twitterovém účtu @tondablanik.


Share on Myspace