Fotoblog Fr. Dostála: Něco mně nějak neladí

Email Tisk PDF

koloniál zeď výřez foto Fr DostálStarostové, zřejmě i ti, které si lidé zvolili a nyní jsou s nimi nespokojeni, dostanou přidáno.

 

 

Pamatuji si, že ve velké strojírenské dílně s mnoha soustružníky, nebylo možné nechat provést jistý úkon každému z nich. Odměny nedávno neminuly snad žádné ministerstvo a nejnižší byly na kultuře. Takže státní správa si poklepala na ramena, ale realita říká, že je tu inflace, která způsobila povyskočení cen. Zřejmě tedy asi ministerstva tak skvěle nepracovala, takže zmíněné odměny mně nějak neladí. Anebo mají pro někoho zamáznout zdražení potravin?

koloniál zeď foto Fr Dostál

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

Aktualizováno ( Pondělí, 31 Červenec 2017 11:06 )  


Akademie Literárních novin vás zve na kurz

Soudobé československé a české dějiny – významná výročí 2018

Lektory kurzu jsou vědečtí pracovníci Ústavu soudobých dějin Akademie věd České republiky

Oldřich Tůma a Jiří Kocian.

Kurz se zabývá československými a českými soudobými dějinami v souvislosti s významnými výročími roku 2018: 1918 vznik samostatného státu ČR, 1938 Mnichovská dohoda, 1948 komunistický převrat a 1968 konec Pražského jara, a to v kontextu mezinárodních souvislostí včetně studené války.

Středa a čtvrtek 10. a 11. ledna 2018 * 10:00 hod. až 16:00 hod. * 20 účastníků * Korunní 810/104, budova D, Praha 10-Vinohrady * 2400 Kč včetně oběda a občerstvení

Kurz je akreditován MŠMT ČR

AKADEMIE.LITERARKY.CZ

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB